Ajans Rb, Fuar Ajansı, Hostes Ajansı, Reklam Ajansı, Tanıtım Ajansı, Manken Ajansı
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resimler
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Sünnet Organizasyon Firmaları

Sünnet Organizasyon FirmalarıÇocuğunuz ilk erkekliğe adımını attığı anda atık sünnet düğünü için hazırlıklar anne ve babalar için başlamış demektir. İlk olarak sünnet kıyafetinden başlanır sonrasında sünnet alışverişinde neler alınır diye hemen araştırmalar yapılır. İlk olarak sünnet kıyafeti almak için size Eminönü pazarını önerebiliriz. Orda çok çeşitli kıyafetleri bulabilirsiniz. Eğer satın almak yerine kiralama yapmayı düşünürseniz de seçenek olarak internette araştırma yaparsanız bunları sizlere sağlayabilecek firmalar bulabilirsiniz. Birde tabi sünnet mevlüdü yapmak isteyenler için yemek menüsü oluşturmak gerek bunu fazla düşünmeye gerek yok geleneklerimize göre plav, kavurma, ayran gibi kolay temin edilebilen ikramları alabilirsiniz. Tabi sünnet düğünü eğlencesi olarak düşünen aileler bir tekne, düğün salonu, kır alanı, havuz başı yada evde bir tören olması için araştırmaya başlar. En başta yapılması gereken kiralanan mekan için nelerin olmadığını kısaca anlamak gerekir. Sonrasında bir tekne düğünü, kır düğün organizasyonu gibi yerler için gerekli ekipmanları bir organizasyon şirketi aracığı ile kiralamak gerekir. Bunların tabi en başında sünnet taht organizasyonu en popüler olan hizmet geliyor. Bu hizmeti her gittiğimiz sünnet davetinde neredeyse hemen hemen görüyoruz.  Yeniçeri askerleri ile sünnet çocuğu taht eşliğinde gelen akrabaların ve konukların huzuruna çıkartılır. Biz bu sünnet tahtı kiralama servisimizi paket olarak sunuyoruz bunun yanında bir çok hizmet bulunmakta. Sünnet için pamuk şeker arabası, palyaço kiralama, balon dekorasyonu, takı sandığı gibi çeşitli hizmet paketlerinden oluşuyor. Arıca sizin özel olarak farklı sünnet paketlerinden oluşan farklı teklifler hazırlayabiliriz. Bizden paket olarak sünnet için hizmet alırsanız fiyatları da indirimli olarak sizlere sağlayabiliriz. Bu sadece bizde değil Türkiye genelinde sünnet düğünü organizasyonu hizmet veren şirketler içinde aynıdır. Mutlaka anlaşmayı düşündüğünüz sünnet firmalarının önerileri dikkatle dinleyiniz hem zaman açısından hem de fiyat için sizlere kolaylık olacaktır.


Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün OrganizasyonuAjans Rb sizlere, düğün organizasyon firmaları arasında en uygun bütçeli paketler ile çözümler sunmaya hemen hazır. Bu güne kadar bir çok düğün organizasyonu ve nikah kokteyli gerçekleştirdik. Sağladığımız organizasyon hizmetleri ile tecrübeli ekibimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.  Her düğün davet organizasyonları için özenle seçtiğimiz personellerimiz tarafından en taze ikramların dağıtılması yapılmaktadır. Kaliteli catering hizmetleri ile sizleri temiz, günlük, taze ikram organizasyonları ile hizmet veriyoruz. Çoğu zaman kır düğünü, plaj düğün organizasyonu, tekne türlari gibi çok yerler için personel ve kokteyl hizmetleri sağlıyoruz.  Amaç olarak profesyonellikle baktığımız her düğün davet bizim için çok önemli. Sade bir mekanı en iyi şekilde nasıl süsleyebiliriz bakış açısıyla kendimizi hep daha çok geliştirmeye çalışıyoruz.  Düğün için farklı fikirler arıyorsanız sizlere hemen birkaç örnek sunalım. Bu plaj düğünü olsun kumsal da yapılan bir çok organizasyon daha güzel olur. Mas mavi bir deniz kenarında düğün kokteyli en güzel seçenekler arasında. Ama nikah masası, gelin yolu, çiçek süsleme, catering menüleri gözünüzde büyütmenize gerek yok. Bunların hepsi kendi ekipmanlarımızda var ve kolayca sizlere tüm istediğiniz süsleme dekorasyonlarına kadar sağlayabiliriz. Düğünde yapılacak farklılıklar arasında lazer gösterisi güzel bir fikir. Gelin ve damattın adlarının gökyüzüne yazılması çok hoş olabilir. Gelen konuklara düğünde bir sürpriz yapmak isterseniz güzel bir dans gösterisi tüm misafirlerin hoşnut ile karşılayabileceği bir şeydir. Kır düğün alanları organizasyonlar için çok müsait açık alanlarda bir çok sürpriz yapılabilir mesela dev bir sahne kurulup sanatçı yada dj partisi hangisi hoşunuza giderse onu uygulayabiliriz. Dev bir konfeti makinesi, köpük balonlar ve muhteşem bir ışık sistemi bunları da yapabilirsiniz.  Bu tarz düğün ve, kokteyl organizasyonları bütçenizi zorlayabilir bunun yerine alternatiflere bakalım birazda. Bu tarz bir şey istemiyorum sadelikten yanayım derseniz bunu en kolay yapabileceğimiz yer belediye nikah salonudur. Nikah salonları sadece bir mekan vererek güzel bir kokteyl organizasyonu için imkan sağlarlar. Bu hizmet hem diğer organizasyonlara göre daha uygun fiyatlarla sunulması da herkes tarafından cazip gelmesi sağlıyor. Ayrıca, dini düğün organizasyonları içinde aileler bir araya gelerek nikâhtan sonra direk kokteyl alalına gelerek takı töreninden sonra sonlanıyor.


Davet için Catering Organizasyonları

Davet için Catering OrganizasyonDavet organizasyonunda hizmet sunan catering şirketleri kolay hazırlanan ürünlerle bir çok kişiyi şaşırtıyor. Profesyonel firmaların başarılı aslında hazırlıklarını daha önceden belirlemiş ve zamanı iyi değerlendirmesidir. En iyi catering firmaları bunu iyi bilir kaybolan zamanın telafisi yoktur. Bu nedenlerden dolayı öncelikle hazırlık aşamasını çok iyi değerlendiren firmalar başarılı olurlar. Farklı tipte hazırlanan catering menüleri ara sıcaklar, hafif atıştırmalık ve tatlılar gibi farklı ikramlardan oluşmaktadır. Şirket toplantıları, seminer, sanat galerisi, fuar organizasyonu, sergi, gezi ve şenlikler gibi tüm organizasyonlar için ikram organizasyonu gerekmektedir.  Bu tarz etkinlikler için kiralanan yerler çoğu zaman size istediğiniz bir catering menüsü sunmayabilir veya fiyat konusunda anlaşma sağlanamaz. Firma yemekleriniz resmi yada çalışan personelinizle iletişimi güçlendirmek amacıyla olabilir. Bu tarz organizasyonlarda en başta bir dj kiralama, konuşma kürsüsü, bistro masa kiralama gibi çeşitli hizmetler talep edilmektedir. Sonrasında ise ikram organizasyonu için hafif aperatiflerden oluşan kokteyl menüleri gelmektedir. Ofis içerisinde yapılan iş toplantısı, eğlence ve kutlama  organizasyonu için mekan aramanıza gerek yok. Sizin ofisiniz bir parti için yeterli büyüklükte ise tüm ekipmanları temin etmek ve kokteyl organizasyon firması ile anlaşmak yeterli olacaktır. Kurumsal organizasyonlar için beğenilmesini sağlayacak olan başta ikramların kalitesi çok önem taşır. Referansları güçlü bir catering şirketi ile görüşmek vereceğiniz davet için sizlere yarar sağlayacaktır. Doğum günü, yıldönümü, parti organizasyonu içinse İstanbul genelinde bir çok kiralık villa seçenekler arasındadır. Bu tarz düğün ve davet organizasyonları yapmanız açısından kolayca villa kiralayabilir bir bahçe organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Davet ve parti organizasyonları için kolay menü olarak mini köfte, tavuk, ekler ve kanepeler fikir açısından aklınızda bulunmasını isteriz. Kurumsal renklerinize uygun kokteyl masaları, balon dekorasyonu gibi hizmetleri iş toplantıları için kokteyllerde kullanabilirsiniz. Nikah kokteyli, nişan hizmeti, düğün, söz merasimi ve davet organizasyonları daha farklı bir menüler içinse müşteri temsilcimizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.  


Protokol Organizasyonu

Protokol OrganizasyonTürkiye’nin birçok şehrinde Protokol Organizasyonu, nasıl yapılmalı, dikkat edilmesi gerekenler, nedir, nasıl yapılır, catering kokteyl, tüm aradığınız bilgileri sizlere yardım amaçlı cevaplıyoruz. Protokol Organizasyonları genellikle üst düzey yöneticilerin katılımları ile gerçekleşir. Gelen konukların rahat bir organizasyon geçirmesi için daha önceden alanın hazırlanması ve düzenlemenin tam yapılması gerekmektedir.  Özellikle üst düzey davetliler için protokol sandalyeleri, masaların yeterli olması gerekir. Bu organizasyonlar temel atma töreni, gemi indirme, açılış organizasyonu gibi farklı etkinlikler de olabilir. İyi bir planlama olması için bir çok ekipman gerekir mesela hava yağmurlu ise çadır kurulumu ve soğuk ise de ısıtmalı sobalar gibi ekipmanların organizasyon öncesi kurulumu yapılması gerekmektedir. Güneşli olması durumunda da güneşlikli çadırları unutmayın. Sahne kurulumu, ayaklı masalar, ses sistemi, müzik grupları da seçimler arasındadır. Konukların sayısını anlaşmak istediğiniz, ses sistemi kiralama firmasını bildirmeniz ve ona göre sahne yaptırmanız gerekir.  Konuşma kürsüsü, LED ekran, ışık sistemleri gibi birçok sahne ekipmanları da protokol organizasyonu için düşünebilirsiniz. Yürüyüş yolu için kırmızı halı, pirinç bariyer ve yön levhalarını da etkinlik sırasında hazır bulundurulmalıdır. En önemli dikkat gerektiren tüm davetlilerin protokol daveti sırasında yiyecek ve içecek ikramlarında sorun yaşamasıdır. catering firmaları ile görüşüp protokol daveti için kokteyl masalarını talep ettiğinizde size kişi sayınıza göre bilgi verecektir. Protokol olduğunu için çalışan personellerin giyimlerine kadar çok dikkat edilmeli ve yiyecek içecek ikramlarının özenle seçilmesi önemlidir. Genel olarak birçok toplantı organizasyonu, eğitim seminerleri, ödül töreni organizasyonları gibi her alanda kullanabileceğiniz catering menüsü örneği.  Kokteyl İkramları ( kanepe çeşitleri, meyveli tortelat, çikolatalı ekler, sakallı poğaça, sigara böreği, mittie köfte bu menüyü tüm davet kokteyl organizasyonları için kullanabilirsiniz. Protokol için catering & organizasyon firması arıyorsanız cazip ve avantajlı fiyatlarımız için bizi aramalısınız.


Kurumsal Davet Organizasyonları

Kurumsal Davet Organizasyonu Türkiye genelin Kurumsal Firmaların tanıtımları için destek aldığı, ajanslar, catering kokteyl, organizasyon firmaları mevcut. Bu tarz kurumsal davet organizasyonları, catering hizmetleri,  neler ikram edilir, nelere dikkat edilmeli ve nasıl yapılır gibi sizlere örnekleri ile sunuyoruz. Tanıtım tüm markalar için şart tüm detayları düşünmeli ve planlaması yapılması gerekir. Ve doğru davet firmaları ile çalışmak gerekir bunun için iyi bir araştırma yapmak gerekebilir. Kongre organizasyonları, fuar tanıtımı gibi profesyonel hizmet gerektiren işler için acele etmeyin. Örnek vermek gerekirse Fuar Organizasyonu için stant kiraladınız ve markanızın en iyi şekilde tanıtılması gelen konuklara da fuar catering hizmeti planlıyorsunuz. Standınıza gelen misafirlerinize servis hostesi ve garsonlar tarafından ikram edilen içecek ve yiyecekler hoşnutla karşılanır. Dikkat edilmesi gereken ürünlerin günlük ve taze olması tabi sadece fuar için değil seminer, kongre, lansman organizasyonları gibi her alanda bu önemlidir. Davet organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz bistro masalar, servis ekipmanları, ses sistemi, barka vizyon, plazma tv gibi bir çok ekipman kiralama hizmetinizde unutmamak gerekir. Cateing Kokteyl, Fuar İkramları gibi organizasyonlarda garson ve servis hosteslerinin giyimine kadar çok önemlidir. Kurumsal firmalar profesyonelce temsil edilmeli çalışan personeller giyimlerine kadar çok dikkat etmelidir. Aslında sadece kurumsal organizasyonlar değil ödül töreni, kokteyl toplantı, lansman gecesi, bayii açılış organizasyonları gibi her işte titizlik gösterilmelidir. Bir çok tanıtınmış şirket kokteyl organizasyonlarını kendi ofis yada işyerlerinde gerçekleştiriyor. Şirket yöneticileri ve çalışan personeller için gerçekleşen bu organizasyonlar motive ve kaynaşma için yapılıyor. Genellikle dj in müzik yayını yaptığı ve hafif aperatif ( kanepe, minik pizza, kaşarlı poğaça, çerez ) gibi ikramlar ile gerçekleşir. Kolay ve detaylara inmeden sizin yerinize açılış kokteyli, lansman organizasyonu, eğitim semineri, toplantı gibi çeşitli davet organizasyonları için catering firması arıyorsanız size hemen yardımcı olabiliriz.


Farklı Doğum Günü Parti Organizasyonları

Doğum Günü PartisiFarklı Doğum Günü Parti Organizasyonları için seçim yapmakta güçlük çekiyorsanız sizlere birçok fikir sunabiliriz. İlk önce çocuk doğum günü partisi için sizlere birkaç çeşit seçenek sunalım. Türkiye genelinde aileler çocukları için birçok hizmet alıyor bu aldığı hizmetler aile bütçelerine göre farklılık gösterir. Hem nasıl göstermesin ki o kadar çok çocuk partisi için seçenek mevcut ki. En uygun fiyatlı olarak doğum gününü mal etmenin yolu, doğum günü palyaçoları ile başlıyor.  Çocuklara yüz figürleri, yarışmalar ve oyunlar gibi birçok eğlenceyi uygun fiyata,  organizasyon firmaları sunuyor. Doğum günü firmalarında seçenek çok yeter ki sizin bütçeniz yüksek olsun palyaço aldığınızda bir sihirbaz kiralama da talep edebilirsin. Çocuklara show ağırlıklı olan gösteri tüm çocuğunuzun partisi gelen konuklar tarafından heyecanla izlenecektir.  Dikkat etmeniz gereken Palyaço Kiralama hizmetini firmalardan İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası için istediğinizi belirtmeniz ve ona göre fiyat almanız gerekir.  Ucuz olarak çoğu palyaço firmaları, paket oluşturmuştur incelmenizde de fayda var. Gelelim gençler için doğum günü kutlamaları, dans partisi, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli hemen anlatalım ve örnekleri size sunalım. İlk önce çocuğunuzla parti için görüşmeniz önem taşır dj kiralama gibi bir isteği varsa geniş arşiv sahip bir dj gerekir. Ses sistemi Kiralama da size gerekecek ayrıca kiraladığınız müzik sistemlerinin ses kalitesi de önemli bu yüzden profesyonel ekipmanlar gerekli. Akşam olacaksa eğer partiniz ışık sistemlerine de göz önünde bulundurmalısınız. Bu tarz Eğlence Organizasyonu yapan firmalar size birçok seçeneği fikir sahibi olmanız için sunmaktadır.  Son olanakta yetişkin doğum günü eğlenceleri,  için birçok örnek size kolayca sunmak mümkündür.  Ev, bahçe, havuz başı, sosyal tesis, tekne hiç fark etmiyor tüm yetişkinler artık Kokteyl Organizasyonları için Türkiye genelinde organizasyon şirketleri ile anlaşıyor. Sebebi partiye gelen davetliler için alkollü ve alkolsüz olarak, ikram catering hizmeti olması. Kimse en özel gününde arkadaşları ile ilgilenmek varken onlara içecek ve yiyecek servisi yapmak istemez. Yapsa da doğum günü organizasyonları sürekli olarak bir karmaşa ile geçer. Siz neden uğraşasınız ki İstanbul genelinde catering kokteyl firmaları varken. Ayrıca doğum günü catering firmaları, sadece ikram hizmeti sunmaz sizin için özel olarak süslenmiş kokteyl masaları, ikram ekipmanları, garson kiralama gibi bir çok hizmeti kendi bünyesinden karşılar. Nakliye, hamaliye, servis gibi bir çok ayrıntıyı da sizin düşünmenize gerek kalmaz ve doyasıya kendi partinizde eğlenirsiniz.  Bu kadar hizmeti alacağım doğum günü catering fiyatları çok yüksek gelir diye kara kara düşünmenize gerek yok. En çok fiyatı catering menüleri etkiler kendinize uygun ikram paketlerinden alırsanız bütçenizi de aşmamız olursunuz. Bir öneri doğum günü organizasyonu, eğer alkollü olacaksa arkadaşlarınız kendi içtiği alkolü getirebilir sadece anlaştığınız firmaya dağıtımı yaptırabilirsiniz. Daha size bir çok seçenek sunmamamız için Ajans Rb olarak bizi arayabilir fiyatlar için bilgi alabilirsiniz.


Açılış Davet Organizasyonları

Açılış OrganizasyonYeni bir markanın ilk günü önemlidir bu dikkat edilmesi gereken günde,  Açılış & Kokteyl &  Davet Organizasyonları için bir firma arıyorsanız sizlere neler sünebileceğimiz hakkında bilgi vermeye hazırız.  İlk anlatımımız Türkiye de Açılış ve Kokteyl Organizasyonu, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, neler ikram edilir gibi sizlerle fikirlerimizi paylaşacağız.  İlk başta davet organizasyonu, yanı kokteyl ve catering ile başlayalım. Bir işyeri düşünün haftalarca dekor, boya, tabela gibi bir tatlı sorun ile uğraştınız.  Arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza, dostlarınıza davetiyeleri dağıttınız ve organizasyon şirketleri,  arasından profesyonel biri ile anlaşmaya kaldı her şey. Konuklara ikram edeceğiniz catering menü ve fiyatları öncelikle belirlemeniz gerekiyor.  Eğer bir bilginiz yoksa ise Açılışta neler ikram edilir diye sorarsanız araştırırken firmaya sizlerle bilgi paylaşımlarında bulunacaktır.  Vaktınız varsa catering firmaları ile anlaşma yapmadan önce kendi mekanınızın resimleri çekip ona göndermeniz dekorasyon süslemeleri içinde kolaylık sağlayacaktır. İçecek masası ve bistro masalar için bu çok önemli bir ayrıntıdır. Açılış kokteylinde sunum için ikram ekipmanları da çok önemli cam bardak, porselen tabak gibi ekipmanlarda konuşmanız gerekir. Kurumsal Bayi açılışı, mağaza açılış organizasyonları birçok firma artık balon süsleme,  yerine kapı girişlerine çiçek süsleme yaptırıyor. Bunun nedeni Kokteyl Organizasyonu biraz daha ağır olduğu için çiçek dekorasyonu daha şık durmasıdır. Tabi sadece catering kokteyl, için çiçek süsleme yeterli değil.  Bunun yanı sıra kokteyl masaları daha önemli mesela kadife kumaştan kurumsal logoya uyumlu istediğiniz renkte kumaşlar en başta geliyor. Bistro masa kiralama,  anlaşması yapmadan önce üzerlerine konulan gümüş şamdan, çiçek gibi ayrıntılarda unutmamanız gerekir. Ne kadar ayrıntılı şekilde planlamaya yaparsanız Davet Organizasyonu için o kadar faydalı bir bilgiye sahip olursunuz. Ama bunlarla uğraşmak istemiyorum İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde Catering ve Kokteyl Firmaları mevcut. İşyeri açılışı, mağaza açılışları, açılış kokteyli için sizin yerinize tüm planlamayı kolayca yapabilecek kurumsal Organizasyon Firmaları var. Bizimde avantajlı açılış ve kokteyl fiyatları için arayıp asistanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Kongre Organizasyonları

Kongre OrganizasyonuKongre Organizasyonu için kiraladığınız salon bazen tam teşekküllü olmayabilir. Kiraladığınız salonda bir çok hizmeti ihtiyaç duyabilirsiniz. Masa ve oturma düzeninin oluşturulmasından sahne dekoruna kadar sizi yormadan biz bunu yapabiliriz. Tabi sadece bunlar değil karşılama için hostesler ikramlar için garson ve, catering hizmeti birçok seçeneği sizlere sıralayabiliriz. Olmasını düşündüğünüz bir kongre organizasyonu, nasıl yapılır, düzenleme, örneği, planlama, hazırlama gibi sizlere pratik ve kolay bilgiler vereceğiz İlk etap da kiraladığınız salonu inceleyip gelecek konuk sayınızın kapasitesine uygun mu onu kontrol etmek gerekir. Yöneticilerin konuşma yapabilmesi ve gelecek konukların bilgi paylaşımlarını için gerekli ses ve görüntü sistemleri mevcut mu bakılması gerekmektedir.  Lansman ve Seminer gerçekleşirken sorun yaşamamak için hazırladığınız tanıtım videoları önceden kontrol etmeniz de fayda sağlayacaktır. Ayrıca organizasyon akışı için anlaştığınız firma ile görüşüp yiyecek ve içecek ikramlarının kaçta başlayacağı, konuşma yapacak Kongre Organizasyonukişilerin saatlerini belirlemeniz önem taşımaktadır. Konuklarınızın rahat bir şekilde ikramların servis edilmesi açısından da çalışacak personel sayısını iyi belirlemeniz gerekiyor. Konferans,  Üniversite Semineri, lansman organizasyonları sorunsuz şekilde geçmesi gereken dikkat gerektiren organizasyon çeşitleridir.  Bu yüzden Catering & Organizasyon Firmaları arasında seçim yaparken gidip tüm ekipmanları görerek seçmenizi öneririz. Daha önce hizmet verdiği kurumsal firmaların referanslarına bakmalı görsel olarak ta istediğiniz hizmetleri sizlere sağlayabilmesi için görmeniz gerekiyor.  Kongre toplantı, protokol gibi her alanda çalışmaları en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekir aslında. Yada vaktiniz yoksa en iyi hizmetleri sağlayan ajanslardan biri ile anlaşırsanız tüm sorunlarınızı profesyonel olarak çözecektir. Dilerseniz asistanlarımızdan bizim verdiğimiz Seminer Organizasyonları için de bilgi alabilirsiniz. Ajans rb ekibi olarak Fuar, Lansman, Seminer ve Konferans Organizasyonları için Kokteyl ve Catering teklif fiyatları bizde uygun maliyetlerle sunuyoruz.


Kokteyl & Catering Hizmetleri

Catering FirmalarıEn büyük işler, büyük hayal sahibi insanlarla gerçekleşir sözünü ilke edinerek oluşturduğumuz ekipler ile yıllardır siz değerli müşterilerimize bir çok kurumsal organizasyonda eşlik ettik. Başarımızın sırrı müşterilerimizin bakış açısını kavrayarak, taleplerini o açıdan görebilmenin yanı sıra imkanlarımızı bu doğrultuda değerlendirebilmektir. Yıllardır bir çok yerli ve yabancı firmanın çeşitli pazarlarında catering ve kokteyl ekibimiz ağırlıklı olmak üzere çalışmalar yaparak müşteri memnuniyet ve takdirini alarak tecrübelerimizi güçlendirdik. Ekipmanlarımızı sürekli geliştirerek en iyi Catering Firmaları arasında yer aldık. Her edindiğimiz tecrübenin sonunda daha iyi ve daha kapsamlı işler için daha da cesaretlendik ve mahcubiyet yaşamamak için bütün öngörülerimizi değerlendir irerek sizlerin hizmetinize hazırlandık. Özellikle Catering OrganizasyonuCatering Hizmetleri verirken ve Fiyatları sunarken en uygun paketleri sunduk. Temsilciliğini yaptığımız asıl organizasyon sahibi sizler için önemli olan bütün hususları biliyor ve layığı ile organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Ürün lansmanı, çeşitli tanıtım organizasyonları, fuar organizasyonları gibi ticari ağırlıklı etkinliklerde konuk ve müşterilerinizi titizlikle ağırlayabileceğimiz tüm ekip ve ekipmanları hizmetinize sunuyoruz. Unutmayalım ki Profesyonel kurumlar profesyonelce temsil edilir. Kokteyl & Catering Organizasyon talepleriniz için müşteri telsimizden detayları öğrenebilirsiniz.


Firma Tanıtım Organizasyonu

Firma TanıtımıBelli kurum ve firmaların organizasyonlarında reklam ve tanıtım alanında organizasyona uygun temayı belirleyerek gerekli profesyonel ekibin çalışmasını yönlendiriyor böylelikle müşterimizin taleplerine uygun çalışma standardını belirliyoruz.( Reklam Tanıtım Ajansı ) müşterimiz olan firmanın çok daha doğru hizmet alması amaçlı çalışan kadromuzu branşlaştırarak gerekli eğitim ve tecrübe edindikleri alanlarda hizmet vermelerini sağlıyor( hostes ise hosteslik, garson ise servis ve garsonluk, animatör ise animasyon alanı)böylelikle hizmette kalite anlayışımızı ortaya koyuyoruz.( Firma Tanıtım Ajansı ) Sizde Özel bir organizasyon için ajans arıyorsanız tüm hizmetleri bizde bulabilirsiniz.( Stant Hostesi )  Çalışmasını yaptığımız firmanın tanıtım organizasyonunu tasarlarken firmanın çalışma alanı, markanın hitap etmek istediği kitle ve organizasyonda müşterisinin dikkatini çekecek hizmet unsurları ilk sırada tuttuğumuz başlıkları oluşturur. ( Firma Tanıtımı )  Bu sıralamalara uygun olarak tanıtım yaptığımız alanın reklam faaliyetleri, konuklarına ikramları, gerekli ekip ve ekipmanları görüşülerek oluşturduğumuz ana taslağa uygun hizmet verilir. Firma Tanıtım Organizasyonları için aradığınız kurumsal bir ajans ise tüm hizmetler için bizi arayabilirsiniz. ( Fuar Hostesi, Tanıtım Mankeni, Açılış Hostesi, Tanıtım için tüm organizasyonlarınıza hizmet vermekteyiz.


Reklam Tanıtım Ajansları

Fuar AjansWWW.AJANSRB.COM her zaman müşterilerine profesyonel Ajans hizmeti vermektedir… Fuar Tanıtımı gibi organizasyonlarda tecrübeli ekibimiz Stant tanıtımları için elinden geleninin fazlasını yapıyor ve başarılı sonuçlar almanızı sağlıyoruz… Fuar – Market – Toplantı ve benzeri organizasyonları için Fuar Hostesi, Tanıtım Mankeni, Şişme Maskot Kiralama, Servis Elemanı, Kokteyl Organizasyonu gibi hizmetlerimiz için bizi arayın… Fuar Tanıtım Mankenleri Reklam Hostesleri Fuar Tanıtım Hizmetleri Fuar Ajansları Fuar Catering Hizmetleri gibi her türlü Organizasyonda Hizmetinizdeyiz… Reklam Tanıtım Ajansı arıyorsanız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına hizmetimiz mevcuttur... Tanıtım Ajansları market ve fuar tanıtımları için gerekli olup profesyonel hizmet isteyenleri rb tanıtım ajansına bekliyoruz… Stant Tanıtımı * Şef Garson * Animasyon Hizmetleri * Stant Baskı ürünleri * Promosyon Ürün Dağıtımı * Fuar Mankeni * Dans Grubu * DJ Kiralama * Robot Dansçı * Patenli Hostes * Prova Mankeni * Fuar Catering * Palyaço Hizmeti * Kiralık Ses Sistemleri hizmetlerimiz mevcuttur… Fuar Organizasyon firmaları arasında her zaman profesyonel hizmet veren rb ajans daima size bir telefon uzaklığındadır… Organizasyon fiyatları ve hizmetleri için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.